Kim jesteśmy?

Moftu to projekt stworzony dla pasjonatów designu, którzy w swojej pracy i w życiu nie znoszą kompromisów. Lubimy wychodzić poza schematy proponując nieoczywiste połączenia tematyczne i kolorystyczne. Naszym zamysłem jest tworzenie niszowych kolekcji tkanin na meble tapicerowane, w limitowanych ilościach, po to aby nie utraciły one swojego unikatowego charakteru.

Nasza kolekcja

Mając na uwadze jak ważne jest poczucie indywidualności, staramy się projektować tkaniny, które pozwolą ją zaakcentować
Tak powstała nasza pierwsza kolekcja limitowanych tkanin, posiadająca wyraźną strukturę oraz specjalne przetarcia, które podkreślają jej charakter vintage. To połączenie nadaje całości wyjątkowego przestrzennego wyglądu, działając wielopłaszczyznowo na zmysły jej użytkownika.Jakość

W naszej pracy przykładamy baczną uwagę do jakości tkanin. Nieustannie poszukujemy nowych materiałów, aby wybrać te, które najlepiej podkreślą charakter kolekcji oraz dobrze spełnią swoją funkcję. Ważne jest, aby struktura tkaniny była spójna z kolorystyką oraz motywem, który się na nich znajdzie. Finalna kolekcja jest wynikiem wiedzy, doświadczenia oraz licznych prób mających na celu zapewnienie odpowiedniego poziomu jakości.


Nasze cele

Chcemy zachęcić Cię do zabawy w kreowanie własnej przestrzeni,

podarować Ci coś, dzięki czemu wyrazisz swój indywidualny styl,

a przede wszystkim pragniemy nadać dodatkowej, niemierzalnej wartości Twojemu otoczeniu.

Przyłącz się do naszej społeczności!